KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5464203
nr 546 4203
Blandteknik
Osignerad, Lennart Mörk, kostymskiss inför Per Gynt, Dramatens uppsättning av Ingemar Bergman, 47x65
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:14:24
300 kr
450 kr
600 kr
850 kr
850 kr